LOKAL

K8

Dziurka od klucza

Dziurka od klucza

restauracja/makarony, pizza, bar

godziny otwarcia:

pn – sb 12:00 – 23:00

nd 12:00 – 22:00

kontakt:

+48 500 150 494

dziurkawforcie@gmail.com

Dziurka od klucza to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy wysoko cenią smaczne jedzenie, spokój oraz nienadętą atmosferę. Od ośmiu lat lokal znajduje się w samym sercu warszawskiego Powiśla, w przedwojennej kamienicy, przy urokliwej ulicy Radnej. Powierzchnia 35 m² mieści kilka stolików. Kuchnia jest otwarta, dlatego kucharzy można podglądać jak przez dziurkę od klucza.
W karcie menu królują włoskie dania makaronowe – specjalność restauracji. Nasze menu zmieniamy codziennie i przystosowujemy do pory roku – stawiamy na sezonowość. Naszych dostawców skrupulatnie selekcjonujemy, co daje pewność świeżości produktów.
Oprócz oferty makaronowej można u nas spróbować deserów naszej roboty. Nasza beza i sernik z białej czekolady są dobrze znane w Warszawie. Każde danie przygotowujemy tak, jak dla siebie samych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy włoskich smaków, które są podkręcane naszymi pomysłami. Przeprowadzka do Fortu Osiem umożliwi nam dalszy rozwój i poszerzenie naszej oferty dla gości.