Walentynki w Forcie 8

Romantyczne kolacje, przyjacielskie spotkania, filmy o miłości i inspirujące warsztaty. To wszystko w walentynkowy weekend w Forcie 8.
fot. swallow studio

12-14 LUTEGO

❤️ 
Przygotuj się do Walentynek z Petite Amie Nail & Spa
-14% na manicure, pedicure i makijaż wieczorowy 

14-16 LUTEGO 

❤️ 
BEEFshop & GRILL
2 kieliszki wina do kolacji dla zakochanych w prezencie.

❤️
FORT WHISKY shop & bar
Romantyczna atmosfera, nastrojowa muzyka, świece, a przede wszystkim przepyszne whisky i koktajle dla zakochanych. Serwować będziemy rozpalające wyobraźnie koktajle z afrodyzjakami. Dla par przewidziany jest zestaw degustacyjny, składający się z whisky, wina i truskawek w czekoladzie. 

❤️ 
Wine Corner
Promocyjne zestawy dla par: wybrane wino i oryginalne słodycze.

❤️ 
Garo Sushi
Zestawy walentynkowe z deserem w prezencie

❤️ 
DESEO
Walentynkowe ciastko od serca. 


14 LUTEGO

❤️
Dziurka od klucza
Tu znajdziesz klucz do jej/jego serca.
Specjalne przygotowane pełne afrodyzjaków i pikanterii menu.

❤️
Fort Bistro
Kolacja walentynkowa z menu degustacyjnym przygotowanym w zgodzie z ideą slow food. Do skosztowania będzie między innymi: grasica cielęca, troć w wosku pszczelim, sarna czy kokosowy pudding szafranowy. Rezerwacja wraz z wyborem menu do 10 lutego bezpośrednio w Fort Bistro (tel, mail lub w restauracji). 

❤️
K9 przestrzeń do wynajęcia
Walentynki w K9 – pokaz filmów o miłości

19:00 „Niezbędna konieczność” reż. Erwan Le Duc, Francja. Komedia o kapitanie policji w sennym francuskim miasteczku. Jego dzień i życie są zorganizowane i przewidywalne. I jak to zwykle bywa: do czasu, aż pojawia się kobieta. Piękna i tajemnicza Juliette. 

21:00 „Miłość mojego brata” reż. Monia Chokri, Kanada, komedia, 117 min – Kariera zawodowa Sophii chwilowo się załamała. Sytuacja finansowa przymusiła ją do zamieszkania z bratem. Relację mają wyjątkową, świetnie się ze sobą bawią i czują. Jednak ta miłość między rodzeństwem rozstanie wystawiona na próbę, gdy w życiu brata Sophii pojawi się inna kobieta. Film zdobył nagrodę Jury Coup de Coeur ubiegłorocznego Festiwalu w Cannes. 


15 LUTEGO

❤️
K9 przestrzeń do wynajęcia

Walentynkowe warsztaty z Tatianą Mindewicz Puacz „Miłość to dar, związek to praca… czyli jak się zakochać, a potem żyć długo i szczęśliwie.” Na uczestniczki warsztatów czekają prezenty od Partnerów warsztatów: Petite Amie Nail & SpaPure Beauty Clinic Fort BistroCUT It

szczegóły: 

www.facebook.com/events/1519609758191257