Poczuj święta w Forcie 8

Święty Mikołaj, charytatywny market rzeczy używanych, warsztaty dla dzieci, losowanie nagród i świąteczne menu. To wszystko w najbliższy weekend 14-15 grudnia w Forcie 8.

* SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Przy fortowej choince w sobotę i w niedzielę będzie można spotkać się ze specjalnym gościem z Finlandii 😉 Święty Mikołaj będzie przyjmował zamówienia na świąteczne prezenty – zarówno ustnie jak i w formie listu 😉 Zapraszamy do robienia świątecznych zdjęć w magicznej atmosferze Fortu 8.

* ŚWIĄTECZNE WARSZTATY DLA DZIECI

Fort Bistro zaprasza na warsztaty z tworzenia świątecznych dekoracji w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 18:00

* CHARITY MARKET

15 grudnia (niedziela) w salonie CUT It w godzinach 10:00 – 20:00 (lub do wyczerpania asortymentu) odbędzie się sprzedaż rzeczy używanych: ciuchów, akcesoriów, dodatków i wszelkiego dobra 😉 50% dochodu ze sprzedaży przeznaczona zostanie na wsparcie fundacji Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie

* AKCJA CHARYTATYWNA
Garo Sushi postanowiło przeznaczyć 5% swojego weekendowego utargu na rehabilitację dla małego Oliwiera. (Więcej szczegółów na: https://bit.ly/2LHpZep )

* LOSOWANIE NAGRÓD

Pamiętaj, by przy zakupach w Pracownia Tkanin Beata Schwartz zachować paragon, we wtorek o 11:00 odbędzie się losowanie paragonu za zakupy zrobionych podczas weekendu. Do wygarnia małe upominki i zniżki do wykorzystania w Pracowni. Więcej szczegółów na fanpage Pracownia Tkanin Beata Schwartz.

* OFERTY ŚWIĄTECZNE

🎁 Petite Amie Nail Spa przy zapisie na manicure i pedicure otrzymasz 15 zł zniżki.

🎁 DESEO zaprasza na Santa Cup – mikołajkowe ciastko będące połączeniem białej czekolady, cynamonu i gruszki.

🎁 FORT WHISKY shop & bar – w ofercie grzaniec i Egg Nog, czyli świąteczno – rozgrzewająca mikstura.

🎁 Wine Corner – przygotowało specjalne oferty na wybrane wina i zestawy prezentowe.

Zapraszamy!
#świętawforcie8