Showroom Dorian – otwarcie oraz spotkanie z Luca Stradivari

Fantazja, kreatywność i element zaskoczenia, czyli legendarny, włoski styl. Już 5 grudnia swoje drzwi otworzy showroom oferujący ten styl w najlepszym wydaniu. Dorian Design to bowiem umiejętne połączenie tradycyjnego materiału, jakim jest drewno, z wyobraźnią włoskiego projektanta światowej klasy, jakim jest Luca Stradivari.

Bezpośredni potomek sławnego lutniarza jest autorem wszystkich kolekcji podłóg i drzwi, które będzie można zamówić w showroomie Dorian. Tym, co skutecznie wyróżnia je z tłumu, jest wzornictwo: nietuzinkowe i odważne, ale z dużą dawką dobrego smaku. Co więcej; w dniu otwarcia z Luca Stradivari będzie się można spotkać i skonsultować, popijając wyszukane trunki i kosztując pysznych, serwowanych zarówno na ciepło jak i na zimno, rozmaitych potraw.

Drzwi będą dostępne w szerokiej palecie kolorów oraz wymiarów. Obok klasycznych rozwiązań będzie można znaleźć również te inteligentne (przesuwne, składane, chowane w ścianę) pozwalające na oszczędność miejsca.

Producent oferuje drzwi z litego drewna, wielowarstwowe malowanie oraz ościeżnice wykonane zarówno z aluminium, jak również w 100% z drewna (dębowego lub olchy).  Showroom Dorian to miejsce na mapie Warszawy, które każdy wielbiciel najlepszego designu powinien odwiedzić.